Pasternack PE3141LF-60
- Part No.:
- PE3141LF-60
- Datasheet:
PE3141LF-60.pdf
- Shipping:
Inventory:542
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3141LF-60 Specifications
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type:
- RG-180
- Cable Impedance:
- 95 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms