Pasternack PE3149/PH270-36
- Part No.:
- PE3149/PH270-36
- Datasheet:
PE3149/PH270-36.pdf
- Shipping:
Inventory:139
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3149/PH270-36 Specifications
- 1st Connector:
- SMA Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-174
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms