Pasternack PE3160-36
- Part No.:
- PE3160-36
- Datasheet:
PE3160-36.pdf
- Shipping:
Inventory:185
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3160-36 Specifications
- 1st Connector Mounting Type:
- Panel Mount
- 1st Connector Mounting Feature:
- Bulkhead - Front Side Nut
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms