Pasternack PE3190LF-12
- Part No.:
- PE3190LF-12
- Datasheet:
PE3190LF-12.pdf
- Description:
- COAX CBL GR874 TO GR874
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:265
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3190LF-12 Specifications
- Style:
- GR874 to GR874
- 1st Connector:
- GR874
- 2nd Connector:
- GR874
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-223
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms