Pasternack PE33068LF-36
- Part No.:
- PE33068LF-36
- Datasheet:
PE33068LF-36.pdf
- Description:
- COAX CBL SHV TO SHV
PE33068LF-36 Specifications
- Style:
- SHV to SHV
- 1st Connector:
- SHV Plug
- 2nd Connector:
- SHV Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-8A
- Cable Impedance:
- 52 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms