Pasternack PE3318LF-24
- Part No.:
- PE3318LF-24
- Datasheet:
PE3318LF-24.pdf
- Description:
- SMA Male to N Male Cable 24 Inch
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:278
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3318LF-24 Specifications
- Style:
- SMA to N-Type
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms