Pasternack PE33257-36
- Part No.:
- PE33257-36
- Datasheet:
PE33257-36.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to BNC Male
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:658
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE33257-36 Specifications
- Style:
- BNC to SMA
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-178B
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms