Pasternack PE33258-24
- Part No.:
- PE33258-24
- Datasheet:
PE33258-24.pdf
- Description:
- SMA Male to BNC Male Cable 24 In
PE33258-24 Specifications
- Style:
- BNC to SMA
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-178
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms