Pasternack PE33316-12
Part No.:
PE33316-12
Datasheet:
AetrixPE33316-12.pdf
Description:
COAX CBL C-TYPE TO C-TYPE
Shipping
Inventory:847
Comments
PE33316-12 Specifications
Style:
C-Type to C-Type
1st Connector:
C-Type Plug
2nd Connector:
C-Type Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance:
52 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms