Pasternack PE33316LF-36
Part No.:
PE33316LF-36
Datasheet:
AetrixPE33316LF-36.pdf
Description:
COAX CBL C-TYPE TO C-TYPE
Shipping
Inventory:847
Comments
PE33316LF-36 Specifications
Style:
C-Type to C-Type
1st Connector:
C-Type Plug
2nd Connector:
C-Type Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance:
52 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms