Pasternack PE33437-24
Part No.:
PE33437-24
Datasheet:
AetrixPE33437-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:111
Comments
PE33437-24 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-6A
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms