Pasternack PE33535-36
- Part No.:
- PE33535-36
- Datasheet:
PE33535-36.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO TNC
PE33535-36 Specifications
- Style:
- BNC to TNC
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- TNC Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms