Pasternack PE33643LF-36
- Part No.:
- PE33643LF-36
- Datasheet:
PE33643LF-36.pdf
- Description:
- COAX CBL SMC TO SMC
- Shipping:
Inventory:312
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE33643LF-36 Specifications
- 1st Connector:
- SMC Plug
- 2nd Connector:
- SMC Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-58C
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms