Pasternack PE33658LF-12
- Part No.:
- PE33658LF-12
- Datasheet:
PE33658LF-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMC TO SMC
PE33658LF-12 Specifications
- 1st Connector:
- SMC Plug
- 2nd Connector:
- SMC Plug, Right Angle
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-58C
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms