Pasternack PE33658LF-24
- Part No.:
- PE33658LF-24
- Datasheet:
PE33658LF-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SMC TO SMC
PE33658LF-24 Specifications
- 1st Connector:
- SMC Plug
- 2nd Connector:
- SMC Plug, Right Angle
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-58C
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms