Pasternack PE3366-48
- Part No.:
- PE3366-48
- Datasheet:
PE3366-48.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO BNC
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:576
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3366-48 Specifications
- Style:
- BNC to BNC
- 1st Connector:
- BNC Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- BNC Plug, Right Angle
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- RG-179
- Cable Impedance:
- 75 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms