Pasternack PE33725LF-24
Part No.:
PE33725LF-24
Datasheet:
AetrixPE33725LF-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMB
Comments
PE33725LF-24 Specifications
Style:
BNC to SMB
1st Connector:
SMB Plug, Right Angle
2nd Connector:
BNC Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
2 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C