Pasternack PE3380-48
- Part No.:
- PE3380-48
- Datasheet:
PE3380-48.pdf
PE3380-48 Specifications
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Impedance:
- 75 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms