Pasternack PE3380-60
- Part No.:
- PE3380-60
- Datasheet:
PE3380-60.pdf
PE3380-60 Specifications
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Impedance:
- 75 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms