Pasternack PE3380LF-72
- Part No.:
- PE3380LF-72
- Datasheet:
PE3380LF-72.pdf
PE3380LF-72 Specifications
- Length:
- 72.0" (1.8m) 6.0'
- Cable Impedance:
- 75 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms