Pasternack PE3384-36
- Part No.:
- PE3384-36
- Datasheet:
PE3384-36.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO BNC
PE3384-36 Specifications
- Style:
- BNC to BNC
- 1st Connector:
- BNC Plug, Right Angle
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- BNC Plug, Right Angle
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-213
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms