Pasternack PE3385LF-36
Part No.:
PE3385LF-36
Datasheet:
AetrixPE3385LF-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE3385LF-36 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5 GHz