Pasternack PE3387-24
Part No.:
PE3387-24
Datasheet:
AetrixPE3387-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE3387-24 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
0.047" Semi-Rigid Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12.4 GHz