Pasternack PE3388LF-12
Part No.:
PE3388LF-12
Datasheet:
AetrixPE3388LF-12.pdf
Description:
75 Ohm SMC Plug to 75 Ohm SMC Pl
Comments
PE3388LF-12 Specifications
Style:
SMC to SMC
1st Connector:
SMC Plug
2nd Connector:
SMC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms