Pasternack PE3388LF-24
Part No.:
PE3388LF-24
Datasheet:
AetrixPE3388LF-24.pdf
Description:
75 Ohm SMC Plug to 75 Ohm SMC Pl
Comments
PE3388LF-24 Specifications
Style:
SMC to SMC
1st Connector:
SMC Plug
2nd Connector:
SMC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms