Pasternack PE3388LF-60
Part No.:
PE3388LF-60
Datasheet:
AetrixPE3388LF-60.pdf
Description:
75 Ohm SMC Plug to 75 Ohm SMC Pl
Comments
PE3388LF-60 Specifications
Style:
SMC to SMC
1st Connector:
SMC Plug
2nd Connector:
SMC Plug
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms