Pasternack PE33938LF-36
- Part No.:
- PE33938LF-36
- Datasheet:
PE33938LF-36.pdf
- Description:
- HN Male to HN Male Cable 36 Inch
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:416
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE33938LF-36 Specifications
- Style:
- HN to HN
- 1st Connector:
- HN Plug
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- HN Plug
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms