Pasternack PE33964LF-48
- Part No.:
- PE33964LF-48
- Datasheet:
PE33964LF-48.pdf
- Description:
- SMA Female to SMA Female Cable 4
PE33964LF-48 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- SMA Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- Frequency - Max:
- 18 GHz