Pasternack PE33984-12
- Part No.:
- PE33984-12
- Datasheet:
PE33984-12.pdf
- Description:
- COAX CBL MHV TO SHV
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:157
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE33984-12 Specifications
- Style:
- MHV to SHV
- 1st Connector:
- MHV Plug
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- SHV Plug
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-393
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms