Pasternack PE3405LF-12
- Part No.:
- PE3405LF-12
- Datasheet:
PE3405LF-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SMA
PE3405LF-12 Specifications
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Impedance:
- 93 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms