Pasternack PE3405LF-18
- Part No.:
- PE3405LF-18
- Datasheet:
PE3405LF-18.pdf
PE3405LF-18 Specifications
- Length:
- 18.00" (457.20mm)
- Cable Impedance:
- 93 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms