Pasternack PE3405LF-36
- Part No.:
- PE3405LF-36
- Datasheet:
PE3405LF-36.pdf
PE3405LF-36 Specifications
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Impedance:
- 93 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms