Pasternack PE34070-24
- Part No.:
- PE34070-24
- Datasheet:
PE34070-24.pdf
- Shipping:
Inventory:444
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE34070-24 Specifications
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms