Pasternack PE3417-36
Part No.:
PE3417-36
Datasheet:
AetrixPE3417-36.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:879
Comments
PE3417-36 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12.4 GHz