Pasternack PE34177-24
- Part No.:
- PE34177-24
- Datasheet:
PE34177-24.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO BNC
PE34177-24 Specifications
- Style:
- BNC to BNC
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- BNC Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms