Pasternack PE34230-12
Part No.:
PE34230-12
Datasheet:
AetrixPE34230-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE34230-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12 GHz