Pasternack PE34231LF-36
Part No.:
PE34231LF-36
Datasheet:
AetrixPE34231LF-36.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Shipping
Inventory:283
Comments
PE34231LF-36 Specifications
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug, Right Angle
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms