Pasternack PE34249-12
- Part No.:
- PE34249-12
- Datasheet:
PE34249-12.pdf
- Description:
- SMA Male to SMA Female Bulkhead
PE34249-12 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 1st Connector Mounting Type:
- Panel Mount
- 1st Connector Mounting Feature:
- Bulkhead - Front Side Nut
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- PE-SR401FL
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms