Pasternack PE34261-24
- Part No.:
- PE34261-24
- Datasheet:
PE34261-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO N-TYPE
PE34261-24 Specifications
- Style:
- SMA to N-Type
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms