Pasternack PE34268LF-12
- Part No.:
- PE34268LF-12
- Manufacturer:
- Pasternack
- Category:
- Coaxial Cables (RF)
- Package:
- Datasheet:
PE34268LF-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO N-TYPE
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:229
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE34268LF-12 Specifications
- Product attributes
- Attribute value
- Manufacturer:
- Pasternack
- Series:
- Packaging:
- Retail Package
- Product Status:
- Active
- Style:
- SMA to N-Type
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 1st Contact Gender:
- Male
- 1st Connector Mounting Type:
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Connector Mounting Feature:
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- 2nd Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector Mounting Type:
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Feature:
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms