Pasternack PE34283LF-36
- Part No.:
- PE34283LF-36
- Datasheet:
PE34283LF-36.pdf
- Description:
- COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
PE34283LF-36 Specifications
- Style:
- N-Type to N-Type
- 1st Connector:
- N-Type Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-188
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms