Pasternack PE34297LF-24
- Part No.:
- PE34297LF-24
- Datasheet:
PE34297LF-24.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to SMA Fema
PE34297LF-24 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SMA Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms