Pasternack PE34314/HS-36
- Part No.:
- PE34314/HS-36
- Datasheet:
PE34314/HS-36.pdf
- Description:
- TNC Male Right Angle to SMA Male
- Shipping:
Inventory:240
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE34314/HS-36 Specifications
- Style:
- SMA to TNC
- 1st Connector:
- TNC Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-316 DS
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms