Pasternack PE34409LF-12
- Part No.:
- PE34409LF-12
- Datasheet:
PE34409LF-12.pdf
- Description:
- COAX CBL MHV TO SHV
PE34409LF-12 Specifications
- Style:
- MHV to SHV
- 1st Connector:
- MHV Plug
- 2nd Connector:
- SHV Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms