Pasternack PE34419LF-24
Part No.:
PE34419LF-24
Datasheet:
AetrixPE34419LF-24.pdf
Description:
COAX CBL MHV TO SHV
Shipping
Inventory:468
Comments
PE34419LF-24 Specifications
Style:
MHV to SHV
1st Connector:
MHV Plug
2nd Connector:
SHV Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms