Pasternack PE34424-24
- Part No.:
- PE34424-24
- Datasheet:
PE34424-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SHV TO SHV
PE34424-24 Specifications
- Style:
- SHV to SHV
- 1st Connector:
- SHV Plug
- 2nd Connector:
- SHV Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms