Pasternack PE34425-36
Part No.:
PE34425-36
Datasheet:
AetrixPE34425-36.pdf
Description:
COAX CBL MHV TO MHV
Comments
PE34425-36 Specifications
Style:
MHV to MHV
1st Connector:
MHV Plug
2nd Connector:
MHV Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
300 MHz