Pasternack PE34430LF-12
Part No.:
PE34430LF-12
Datasheet:
AetrixPE34430LF-12.pdf
Description:
COAX CBL SHV TO SHV
Shipping
Inventory:234
Comments
PE34430LF-12 Specifications
Style:
SHV to SHV
1st Connector:
SHV Plug
2nd Connector:
SHV Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-188A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms