Pasternack PE34430LF-36
Part No.:
PE34430LF-36
Datasheet:
AetrixPE34430LF-36.pdf
Description:
COAX CBL SHV TO SHV
Shipping
Inventory:234
Comments
PE34430LF-36 Specifications
Style:
SHV to SHV
1st Connector:
SHV Plug
2nd Connector:
SHV Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-188A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms