Pasternack PE34438-36
Part No.:
PE34438-36
Datasheet:
AetrixPE34438-36.pdf
Description:
COAX CBL HN TO HN
Comments
PE34438-36 Specifications
Style:
HN to HN
1st Connector:
HN Plug
2nd Connector:
HN Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-62A
Cable Impedance:
93 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms